GARANTİ & DESTEK

 • Üretici, “AĞAOĞLU HAVACILIK VE SAVUNMA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ” tabancanın tüm parçaları için garanti vermektedir. Garanti, satın alım tarihinde yürürlüğe girer ve üretim hataları ile malzeme hatalarını kapsamaktadır. Bu garanti, garanti belgesinin düzgün doldurulmuş olması ve yetkili bir satıcının (mağazanın) mührünü taşıması şartıyla geçerlidir.
 • Üretici ve yetkili satıcı; hatalı kullanım, hasarlı ve bozuk mühimmat, silahın ihmalkar kullanımı, tabancada yetkisiz tamirlerin ve/veya değişikliklerin yapılmasına dayalı olarak oluşan hasarlardan veya herhangi bir sebeple tabancanın kötüye ve/veya yanlış kullanımına dayalı hasarlardan sorumlu olmayıp bu garanti kapsamına girmemektedir.
 • Ayrı bir sözleşmede farklı belirtilmediği sürece garanti süresi 12 aydır.
 • Müşterinin; ürün garantimizin tüm haklarından ve menfaatlerinden istifade edebilmesi için ‘’Garanti Kartı’’ yetkili bir satıcının mührünü ve imzasını taşımak zorundadır. Aksi halde müşterinin herhangi bir garanti hakkı olmayacaktır.

GARANTİ DIŞI DURUMLAR

 • AĞAOĞLU HAVACILIK VE SAVUNMA SANAYİ LTD. ŞTİ.; HATALI KULLANIM, YETKİSİZ YAPILAN ONARIM VE AYARLAMALAR, KOROZYON, KULLANICININ İHMALİ, AŞIRI VEYA GÜVENSİZ KULLANIMIN SONUÇLARINDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.
 • AĞAOĞLU HAVACILIK VE SAVUNMA SANAYİ LTD. ŞTİ.; EL YAPIMI, HATALI VE BOZUK MÜHİMMAT KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN YARALANMA VE HASARDAN HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU DEĞİLDİR.
 • EL YAPIMI, HATALI VE BOZUK MERMİ KULLANIMINDAN, HATALI KULLANIMDAN, TAKSİRDEN, SİLAHTA YETKİ DIŞI YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERDEN KAYNAKLANAN MADDİ HASARLARDAN, TESADÜFİ VEYA DOLAYLI EKONOMİK KAYIP VE ZARARLARDAN HİÇBİR KOŞULDA AĞAOĞLU HAVACILIK VE SAVUNMA SANAYİ LTD. ŞTİ. SORUMLU DEĞİLDİR.
 • BAZI DEVLETLER TESADÜFİ VEYA DOLAYLI HASARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEZ, BU YÜZDEN YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. TEKNİK ÖZELLİKLER ÖNCEDEN HABER VERİLMEKSİZİN DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
  UYARI!
  Ürünlerimiz ateşli silah olarak sınıflandırılır ve tehlikelidir. Hatalı ve emniyetsiz kullanım sizin veya başkalarının yaralanma veya ölümüne sebep olabilir.

TOPLULUĞUMUZA KATILIN

Ürünler, haberler ve etkinliklerle ilgili yeni ve en son güncellemeleri alın