AHSS

FXS_9

AG-9

AHSS

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.

Ürün ve hizmetlerimizi değerlendirmek isterseniz aşağıda bulunan anket formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

ŞİKAYET YÖNETİM SÜRECİ

AĞAOĞLU Havacılık ve Savunma Sanayi olarak hizmetlerimizde, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla, siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda yeterli bulmadığınız konularda, sizlerden gelecek şikâyet başvurularının objektif ve tarafsız olarak değerlendirilmesi amacı ile şikâyet yönetim sürecimiz uygulanmakta ve şikâyetleriniz değerlendirilerek çözüme ulaştırılmaktadır. 

Ağaoğlu Havacılık ve Savunma Sanayi’ ne telefon, fax, e-mail ve firmamız Web Sitesinde bulunan Şikâyet Bildirim Formu ile ulaşan tüm şikâyetler kayıt altına alınarak şikâyette bulunan kişi ya da kurumun kim olduğuna bakılmaksızın objektif olarak değerlendirilir.

Şikayet içeriği değerlendirildikten sonra Ağaoğlu Havacılık ve Savunma Sanayi’ inin sorumluluk alanı dahilinde olup olmadığına karar verilir. Ağaoğlu Havacılık ve Savunma Sanayi sorumluluğundaki şikâyetler ilgili Ağaoğlu Havacılık ve Savunma Sanayi personeli tarafından değerlendirilerek, çözüm için gerekli faaliyete karar verilir. Şikâyetin çözümü için yapılacak faaliyet planlandığı şekilde uygulanarak, şikayet kapatılır. Müşteri, şikâyetlerin değerlendirilme süreci ve gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirilir.

Şikâyetlerin en geç 3 iş gün içerisinde çözülmesi amaçlanır. Ancak şikâyet 3 iş günü içinde çözülemeyecek boyutta olması halinde müşteriye bilgi verilir.

GİZLİLİK

Şikâyetlerin ele alınması esnasında elde edilen bilgi, belge ve kayıtlar gizli olup, hiçbir koşulda üçüncü taraflara verilmez. Ağaoğlu Havacılık ve Savunma Sanayi Limited Şirketi, yasal gerekliliklerden ötürü üçüncü taraflara bilgi vermek zorunda olduğunda, müşteriyi bu durumdan haberdar eder.

ŞİKAYET BİLDİRİM FORMU

Şikayetinizi üstteki linkten veya aşağıda paylaştığımız iletişim kanallarından bize ulaştırabilirsiniz.

Erhan KUZDERE

Kalite Yönetim Temsilcisi

E-Mail : kalite@ahss.com.tr

Telefon: +90 216 527 18 18

Fax     : +90 216 527 18 29